Aba Temizlik Şirketi Her Türlü Temizlik işlerinizde Yanınızdadır.
0216 417 29 00
Ev Temizliği
Halı Yıkama
Ofis Temizliği       
İnşaat sonrası Temizlik
İlaçlama Hizmetleri
Endüstriyel Temizlik
Gemi  Yat Tekne Temizliği
Havuz Temizliği
Dış Cephe Cam Temizliği
Tadilat badana boya

Bize Güvenebilirisiniz.

Ekonomik temizlik şirketiniz

 

ABA TEMİZLİK ŞİRKETİ

 

İstabul merkezli temizlik şirketimiz Fiyatları Uygundur.

 

Hizmetlerimiz.

ABA TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ

Aba temizlik olarak aşağıda bilertilen hizmetleri size yıllardır veriyoruz.

1: Ev temizliği , Evleriniz otel Apartma site yönetimleri gibi büyük küçük yaşam alanlarınız Düzenli olarak temizlenebilmektedir. Diğer açıdan temizlik şirketine evinizi temizletmenizde şöyle bir ayrıntı gizlidir. temizlik elemanları temizlerken hangi tür temizlik malzemesi kullanacaklarını ve bu malzemeleri kullanırken evinize ya da temizlenecek herhangi bir yere nasıl uyum sağlayacağı sonucunu tecrübeleriyle bilir.

2:Halı yıkama,1 günde halı yıkama. Halı yıkama işlerinizde halınızı güvenilir ellere teslim ediniz ,halı yıkama işi birden çok tehlike içerir: Her halı aynı şekilde yıkanmaz halıların yıkanması için mutlaka uzman halı yıkamacılar  istihdam ederiz halının özelliğine göre su sıcaklığı kullanılacak makine temizlik malzemesi iyi seçilmelidir. 

3:Ofis temizliği,Ofis temizliği işlerinizde aba temizlik olarak hizmet vermekteyiz. Ofisleriniz iş hanı büyük ve küçük işletmelerde temizlik işlerinizi kalifiye elemanlarımızla biz yapabiliriz.

4:İnşaat sonrası temizlik,İnşaatlar ardında büyük bir temizlik sorunu bırakmaktadır. İnşaat işleri bittikten sonra sıradan vasıfsız bir elemanın temizlik işin yapması mümkün değildir. Çünkü inşaat işlerinden sonra ter türlü leke için aynı temizlik maddesi ve materyali kullanılamaz. Bu da daha çok masrafa sebep olacaktır.Eğer Aba Temizlik şirketimizi seçerseniz daha önce yüzlerce inşaat temizliği yapmış olan firmamızın kalifiye elemaları sayesinde temizlik işi sorununuz kökünden halledilecektir.

5:Endüstiriyel temizlik,Endüstriyel bölgeler ,atıklar çeşitli kimyasallara temizlenir ;yani bilinen temizlik malzemeleri Bu tip bir temizlik için yeterli değildir. Bu temizlik sorunlarını çözebilmeniz için öncelikle hangi artığı nasıl temizleyeceğini bilen bir temizlik şirketine ihtiyacınız olacaktır.

6: Havuz temizliği,Havuzların temizliği görünürde çok kolay olsa da havuzların hijyenik olarak temizlenmesinde maalesef titizlik göstermeyen firmalar olduğunu işitmekteyiz. Size uyarımız şu doğrultuda olacaktır: Eğer havuzun temizliğinde Özel malzlemeler kullanılmaz ise özel dezenfektanlar ile hijyen sağlanmaz ise havuza girmek insan sağlığı açısından tehlikeli olacaktır. Özellikle cilt problemleri çok yoğun yaşanabilir.

7:Dış cephe temizliği, Dış cephe temizliğine artık günümüzde daha çok gereksinim duyulmaktadır. Binaların mimari yapılarında dış cephe sistemleri çok geliştirilmiş paneller (güneş enerjili paneller) ya da aynalı camlar , alaşımlı saydam veya  opak maddelerin kullanımı dış cephe temizliği sorununu ortaya çıkarmıştır. Bu sorunuzu ekonomik fiyatlarla çözmekteyiz.

8:Tadilat badana boya ,Evinizin badana boya ya da ufak tadilatlara ihtiyacı var. Aba temizlik şirketinin kalifiye ustaları piyasaya göre ekonomik fiyatlarla Tadilat işlerinizi yapar Garantili bu hizmetimizden yararlanınız.

9:Gemi yat tekne temizliği,Gemi yat Tekne gibi Deniz taşımacılığnda kullanılan arçların temizliğini Aba temizlik olarak üsteniyoruz Deniz koşullarına uygun temizlik malzemelerimizle Hizmetinizdeyiz.

10: İlaçlama : İlaçlama işlerinizde Aba temziliğin yetki belgeli ilaçlama ekibi ; böcek ilaçlama ,fare ilaçlama ,pire ilaçlama, kokulu ,kokusuz ilaçlama gibi işlerinizi garantili olarak yapmaktadır. İlaçlama işinde kesinlikle kalifiye eleman kullanılmaktadır.

Temizlik : Herhangi bir alanın belirli hijyen şartlarına getirilmesi düzenlenmesine denir.

Temizlik elemanları : Temizlik işlerini yapan bu işleri belirli bir periyotla düzenli olarak yapan kalifiye elemanlara denir.